Пульс Exclusive
Різне

Керівник Кіровоградської облсної організації “СН” увійшов до складу політради президентської партії

Голова Кіровоградської обласної організації “Слуги народу” Микита Потураєв увійшов до складу політради партії. Крім цього, він також у списках ще одного керівного органу “Слуги народу” – Нацради громад (як представник Кіровоградської області).

Про це стало відомо сьогодні, 13 березня, на XI з’їзді президентської партії.

Микита Потураєв – народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, голова Кіровоградської обласної організації “СН”. Був куратором від згаданої політсили на місцевих виборах на Кіровоградщині в 2020-му році.

Нагадаємо, в інтерв’ю газеті “Україна-Центр” народний депутат з Кропивницького Олександр Дануца покладав відповідальність за результат “Слуг народу” в Кіровоградській області на нардепа Микиту Потураєва, якого називав “парашутистом”, а його призначення на пост голови обласної парторганізації – “помилкою”.

Наразі представник Кіровоградської області Н. Потураєв увійшов до складу відразу двох керівних органів партії “Слуга народу” (політрада і Нацрада громад).

Відзначимо, що народних депутатів з Кіровоградщини, в тому числі, Олександра Дануцу, ні в політраду, ні в Нацраду громад, не делегували.