Пульс Exclusive
Різне

Керівник партії Шарія на Кіровоградщині відмовився від співпраці з політсилою. Шарії заявляють про тиск СБУ

Сьогодні, 17 березня, керівник партійного осередку на Кіровоградщині “Партії Шарія” Артем Хазан оприлюднив відео, у якому зазначає, що відмовляється від співпраці з політсилою.

Відповідно до даних Opendatabot, олександрієць Артем Хазан дійсно є директором кіровоградської партійної організації Шарія.

(Фото зі сторінки Артема Хазана у мережі Facebook)

Сьогодні на своїй сторінці у соціальній мережі facebook Хазан виклав відео, у якому назвав Анатолія Шарія “пропагандистською хвойдою” і заявив, що відмовляється від будь-якої співпраці з його партією.

“Я був керівником політичної партії “Партія Шарія” в Кіровоградській області. На виконання завдання Шарія здійснював антиукраїнську пропагандистську діяльність в мережі Інтернет. Після нападу Росії на мою Батьківщину я повністю зрозумів свою помилку. Зараз я вважаю Шарія пропагандистською хвойдою. Я повністю відмовляюсь від будь-якого співробітництва з ним та його політичною силою” – каже Артем Хазан.

У той же час, Ольга та Анатолій Шарій у своїх телеграм-каналах заявили про тиск з боку СБУ на свого партійця. Шарій каже, що Хазана нібито силою змусили записати зазначене відео. Потім пішов критикою на Президента Зеленського і голову СБУ Івана Баканова.

Нагадаємо, 7 березня ютюб-канал Анатолія Шарія заблокували в Україні.

Самого Шарія підозрюють у державній зраді.

___

Підписуйтесь на телеграм-канал КЛОЧЕК (інфо). Тут знайдете інформацію про те, що нині відбувається в країні. Зокрема, Кропивницькому – https://t.me/klochek_info