Пульс Exclusive
Різне

Керівник прокуратури Кіровоградщини прокоментував перспективи провадження щодо Олександра Поворознюка (ВІДЕО)

Нещодавно стало відомо, що прокуратура відкрила провадження за заявою журналіста Дмитра Гордона відносно розслідування дій поліції Кіровоградщини за фактами спричинення відомим аграрієм Олександром Поворознюком тілесних ушкоджень двом мешканям Олександрійського району.

Провадження відносно нове, тому оцінювати рівень доказової бази поки зарано, а встановити всі обставини, ймовірно, буде не легко через значний плин часу. Втім, прокурори налаштовані на документування й збір доказів.

Про це в інтерв’ю пульS повідомив очільник Кіровоградської обласної прокуратури Ян Стрелюк:

“Провадження зареєстровано нещодавно, воно зараз знаходиться на початковому етапі. На мій погляд, основні труднощі в його розслідуванні полягатимуть в тому, що пройшло дуже багато часу. Ви ж бачите навіть по останнім інтерв’ю потерпілих, які називають дати – 1999 рік, початок 2000-х років… Давайте будемо реалістами: документувати ймовірні злочини, після яких пройшло більше 20 років, дуже складно. Але і слідчий апарат, і прокурори налаштовані на збір доказів. Якщо буде достатньо підстав, то буде повідомлено про підозру певній особі. Говорити про перспективи цього провадження ще зарано, втім ми знаємо яким шляхом йти і яким чином збирати докази”.

Нагадаємо, попередньо з’явилася інформація про те, що Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрило провадження за фактами завдання поранень аграрним бізнесменом Олександром Поворознюком жителям Олександрійського району Кіровоградської області Юрієві Ткачу і Михайлові Никифорову, про які ті розповіли в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

Про це, а також, зокрема, звуження повноважень прокуратури, роль фінансово-промислових груп, криміногенну обстановку, боротьбу з корупцією й інші резонансі справи – дивіться в інтерв’ю з керівником обласної прокуратури Яном Стрелюком за посиланням.