Пульс Exclusive
Різне

Керівник Театру Корифеїв не братиме участі в конкурсі Кіровоградської облради, бо вважає його незаконним (ВІДЕО)

Директор Кропивницького академічного українського музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького В’ячеслав Вандрашек не буде брати участі в конкурсі на посаду керівника, оголошеному Кіровоградською обласною радою.

Про це він повідомив в інтерв’ю пульS.

“Був проведений збір трудового колективу, який і мав прийняти рішення: чи йде Вандрашек на конкурс (який є безпосереднім керівником) і чи направляються люди, які не є членами трудового колективу, в конкурсну комісію. Колектив зібрався і проголосував, що Вандрашек на конкурс не йде (бо вважають його незаконним). Крім цього, колектив вирішив не відправляти від себе людей, щоб не втягувати у їх в ситуацію, що не є зовсім коректною. Жодного голосу по цим двом питанням не було проти. Ми надіслали це в обласну раду, проте реакції ніякої не було. Єдине, що сказали – конкурс все одно буде. Виходить, що думка колективу не має жодного значення”.

Нагадаємо, попри вакантну посаду директора, Кіровоградська облрада оголосила конкурс на керівника закладу. Трудовий колектив зареєстрував петицію з вимогою “припинити атаку обласної ради”, наразі її підписали 627 осіб із 700 необхідних.

Про протистояння з керівництвом облради, фейкові “вкиди”, позицію трудового колективу та ймовірно політичний підтекст зазначених подій – у відео за посиланням.