Пульс Exclusive
Різне

Керівництво територіальної оборони Кіровоградщини звернулось до рідних бійців

Керівництво територіальної оборони Кіровоградської області звернулось до рідних військових із закликом довіряти лише перевіреній інформації з офіційних джерел державних установ та організацій та не вірити фейкам.

Відповідне звернення розмістили на офіційній сторінці 121 бригади тероборони Кіровоградщини.

Нижче наводимо текст без змін:

“Шановні рідні та близькі військовослужбовців 121 бригади територіальної оборони!

Звертаємось до вас із проханням свідомо і з розумінням ставитись до тих подій, в яких беруть безпосередню участь ваші рідні та близькі. На українських військових покладена священна місія – боронити суверенітет та територіальну цілісність держави.В країні триває війна, військовослужбовці нашої частини роблять все, аби зберегти кожен сантиметр української землі й знищують ворога разом з бійцями всіх видів і родів військ Збройних Сил України.

Всі командири працюють на місці, рішення приймаються вчасно, оперативно і реалізовуються відповідно до обстановки, що склалася в бойових умовах.На жаль, є військовослужбовці, які самовільно, без наказу, залишили бойові позиції, таким чином наразили на небезпеку своїх товаришів, дані особи, у разі доведення вини, будуть притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства в умовах воєнного часу.

Просимо вас не вірити фейкам та довіряти лише перевіреній інформації з офіційних джерел державних установ та організацій.

Не поширюйте дані про перебіг бойових дій та місця дислокації частин. Це небезпечно для всього особового складу.

Підтримуйте наших військовослужбовців.

Це важливо! Україна переможе!

Для уточнення інформації звертайтесь за номером: 050 711 14 66″.