Пульс Exclusive
Різне

Кіровоградщина: фахівці назвали професії, які будуть найбільш затребувані після війни

У Кіровоградському обласному центрі зайнятості повідомили про найзатребуваніші професії після закінчення війни.

Це будуть проектувальники, архітектори, дизайнери, муляри, малярі,електрики, зварювальники, столяри, облицювальники, озеленювачі.

Звісно, розвиток будіндустрії зумовить бум на професії суміжних галузей економіки, відповідно працедавці «полюватимуть» на логістів, водіїв автотранспортних засобів, інженерно-технічні кадри, а також на охочих трудитися на виробництві будівельних матеріалів.

В аграрному секторі затребуваними будуть комбайнери, трактористи, агрономи, виробники добрив тощо.
Чимало українців після війни звертатимуться до медичних установ для відновлення здоров’я, тому зросте попит на хірургів, кардіологів, неврологів, фізіотерапевтів реабілітологів, фахівців з протезування та ін.

На жаль, багатьом у поствоєнний період знадобиться допомога кваліфікованих психологів, психотерапевтів або психіатрів.
Із розвитком сфери інформаційних технологій продовжиться попит на програмістів, веб-дизайнерів, розробників програмного забезпечення,спеціалістів з кібербезпеки.

У зв’язку із розширенням виробничих сфер економіки зросте потреба у маркетологах, фахівцях з продажу, спеціалістах рекламного бізнесу,продавцях продовольчих або непродовольчих товарів.

Окрім того, в Україні обов’язково зміцнюватиметься оборонно-промисловий комплекс, відтак будуть потрібні представники військових пеціальностей.

Якщо вас цікавлять пропозиції роботи сьогодні, можна ознайомитися з ними на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості, онлайн-помічник за посиланням: https://is.gd/LQ66ql або за допомогою Telegram-каналу https://t.me/DCZWorkNowBbot.