Пульс Exclusive
Різне

Кіровоградщина: на хуторі «Надія» відбулося театральне свято в рамках фестивалю «Вересневі самоцвіти»

На хуторі «Надія», де жив Іван Карпенко-Карий, відбулося театральне свято з нагоди 51-го всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» сьогодні , 25 вересня. Про це інформує пульS із посиланням на прес-службу Кіровоградської обласної ради.

Участь у заходах взяли театральні колективи з більш як десятка громад області. Кожен презентував себе під час карнавальної ходи.

Голова обласної ради Сергій Шульга привітав гостей фестивалю. Окрему подяку висловив Валентині Тобілевич.

Цього року, до речі, виповнюється півтори сотні літ, як Тобілевичі заклали цю садибу. Сьогодні я хочу подякувати Валентині Василівні Тобілевич, яка ось уже 56-й рік є хранителькою спадщини наших корифеїв. Нехай сьогоднішній день наповнить усіх нас гарними емоціями, а це прекрасне місце – надихне і дасть сил! Ще раз усіх зі святом!” – зазначив у вітальному слові Сергій Шульга.

Голова Національної спілки театральних діячів України Богдан Струтинський наголосив, що на хуторі «Надія» можна провести міжнародну школу для режисерів з-за кордону.

Прекрасне місце, прекрасна промоція театру. У мене виникла ідея провести тут міжнародну школу для режисерів-іноземців за підтримки Національної спілки театральних діячів України, – сказав Богдан Струтинський.

Нагадаємо, фестиваль триває з 20 вересня. Заключна його частина відбудеться на майданчику Кіровоградського академічного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького завтра, 26 вересня