Пульс Exclusive
Різне

Кіровоградщина потрапила до переліку областей, де будуватимуть житло для переселенців

Кіровоградщина потрапила до переліку областей, де будуватимуть житло для переселенців. Область вже активізує роботу щодо будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб.

Наразі територіальні громади вже надали інформацію щодо наявних ресурсів для добудови житлових об’єктів. Про це під час апаратної наради повідомив заступник голови ОВА Сергій Поліщук.

«Президентом України Володимиром Зеленським було ініційоване питання будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб. Завдяки роботі керівництва області, Кіровоградщина теж потрапила до переліку з 11 областей, де буде зводитися житло для внутрішньо переміщених осіб. Наразі вже було проведене перше засідання робочої групи, де були визначені відповідні пріоритетні напрямки у цьому питанні. І хочеться подякувати усім територіальним громадам, які долучилися до роботи та надали інформацію щодо того, які наявні ресурси для добудови житла. Рішенням Офісу Президента та за дорученням обласної військової адміністрації ми маємо включитися в роботу в режимі 24/7. Маємо будувати якісно, швидко, долучати будівельників та профільні підприємства», – наголосив Сергій Поліщук.