Пульс Exclusive
Різне

“Кіровоградщина прийме у себе футбольні клуби, які забажають перебратися до нас” – Шеремет

Вчора, 17 травня, Кіровоградщину відвідали президент Української асоціації футболу Андрій Павелко та перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко.

На зустрічі заступник начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Сергій Шеремет зазначив, що “Кіровоградщина радо прийме у себе футбольні клуби, які забажають перебратися”.

Напрямки розвитку на території області в умовах воєнного стану футбольної інфраструктури та галузі фізичної культури цілому обговорили президент УАФ Андрій Павелко, перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко, в.о. начальника управління молоді та спорту Андрій Щетина, голова громадської спілки “Кіровоградська обласна асоціація футболу” Віктор Безсмертний та його заступник Ярослав Пилипенко.

Йшлося про підтримку у функціональному стані футбольного поля біля факультету фізичного виховання педуніверситету, футбольного поля стадіону “Зірка”.

Делегація УАФ також провела переговори із власниками стадіонів у Петровому та Олександрії стосовно можливої співпраці.

Сьогодні футбол, як вид спорту, переживає драматичні часи. Багато клубів залишилися без спортивних баз, тож ми готові разом із Асоціацією футболу розвивати інфраструктуру. Кіровоградщина радо прийме у себе футбольні клуби, які забажають перебратися до нас, – сказав Сергій Шеремет.

Головне фото: умовне, з бібліотеки пульS.