Пульс Exclusive
Різне

Кіровоградщина: Регіональний фонд підтримки підприємництва розшукує у свою команду проєктного менеджера

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області розшукує у свою команду проєктного менеджера. Про це повідомила директорка Ольга Ковальова-Алокілі сьогодні, 1 березня.

Вона зазначила, оскільки міжнародні партнери пропонують Україні все більше грантових програм, фонд має намір посилити цей напрямок роботи.

«Досі ми активно консультували бізнес у питаннях підготовки до участі в урядових мікро-грантів єРобота. Маємо багато успішних кейсів. Зараз розглядаємо перспективу самостійно залучати кошти міжнародних партнерів у регіон. Відтак шукаємо активну людину, яка має такі ж цінності, як і наша команда, – яка любить Кіровоградщину і хоче її розвивати», – зазначила Ольга Ковальова-Алокілі.

Директорка Регіонального фонду підтримки підприємництва зауважила, що кандидат на проєктного менеджера має бути з досвідом та бажанням вчитися і багато працювати.

Як уже повідомлялося, раніше фонд проводив спільно з обласним центром зайнятості навчальні семінари, як створити бізнес-план та подати заявку для отримання гранту на створення чи розвиток власної справи.