Пульс Exclusive
Різне

Кіровоградщина: у приміщенні, яке простоювало 10 років, запрацював супермаркет

У Хмельовому Новоукраїнського району Кіровоградської області у приміщенні, яке простоювало понад 10 років, запрацював супермаркет, а громада отримала 8 нових робочих місць.

Про це повідомила директор Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області Ольга Ковальова-Алокілі сьогодні, 21 березня.

«Регіональна мережа супермаркетів звернулася до обласної ради з тим, щоб узяти в оренду приміщення у Хмельовому. Будівля стара, була напіваварійна. Регіональний фонд здійснював супровід бізнес-проєкту. Відтак спільними зусиллями жителі села отримали не лише супермаркет, насамперед – нові робочі місця і відрахування до місцевого бюджету, а обласний бюджет – надходження від оренди. Щиро вдячна підприємцям, які підтримують нашу армію, вірять у перемогу України у цій війні та продовжують працювати над зміцненням економіки держави. Це і є патріотизм», – зазначила Ольга Ковальова-Алокілі.

Як уже повідомлялося, протягом 2021 року Регіональний фонд підтримки підприємництва Кіровоградської області профінансував сім бізнес-проєктів, у той час як у 2019 та 2020 роках – по одному.