Пульс Exclusive
Різне

Кіровоградщина: вихованцям обласного центру туризму влаштовують профорієнтаційні екскурсії

На Кіровоградщині вихованці гуртків «Джура», «Юні скаути» та учні ліцею «Обрій» поспілкувалися з працівниками управління каналу «Дніпро-Інгулець» та правоохоронцями відділку поліції у Світловодську в рамках профорієнтаційних екскурсій.

Про це повідомив директор Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Андрій Лісота.

«Молодь знайомиться з професіями, відвідуючи безпосередньо підприємства та установи. Екскурсії організовуємо з метою профорієнтаційної роботи. Нещодавно вихованці молодіжних гуртків поспілкувалися з інженерами та поліцейськими. Щиро вдячні нашим партнерам громадській організації «Потрібні тут» за співпрацю та допомогу в організації», – зазначив Андрій Лісота.

Раніше учні та вихованці відвідали підприємство «Віктор і К» ТМ «Королівський Смак» в рамках проєкту «Волонтер ПЛЮС» за підтримки ЮНІСЕФ та ГО «СКЦ «Задзеркалля».

Більше про екскурсії: https://t.me/kirtur

Як уже повідомлялося, перший заступник голови облради Юрій Семенюк наголосив, що осучаснення закладів освіти, поліпшення їхньої технічної бази органи місцевого самоврядування та виконавча влада мають визначити як пріоритетну складову Стратегії розвитку Кіровоградщини.