Пульс Exclusive
Різне

Кіровоградська облрада підписала меморандум про співпрацю із європейською асоціацією ДПП

Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга підписав меморандум з АСОЦІАЦІЄЮ державно-приватного партнерства «C. R. E. A. M. EUROPE — PPP ALLIANCE”.

“Цей документ сприятиме створенню необхідних умов для спільної роботи і міцних партнерських стосунків, а ще засвічує політичну волю підписантів на втілення проектів з розбудови Кіровоградщини”, – ідеться на сайті облради.

Попередньо сторони обмінялися думками з приводу напрямків співпраці, обговорили можливі спільні проекти соціального, інфраструктурного та екологічного спрямувань.

Голова обласної ради Сергій Шульга висловив готовність втілювати великі інвестиційні проекти в різних галузях на користь економічного розвитку і вніс конкретні пропозиції — визначив об’єкти, які мають таку перспективу.  

Мова, зокрема, йшла про розбудову Знам’янської бальнеологічної лікарні та аеропорту у Кропивницькому. Певні передумови для створення інтермодернових центрів саме на основі цих об’єктів наразі уже є. Так, що стосується бальнеологічної лікарні, то вона має високоякісні радонові термальні води, зручне розташування,  логістику, кваліфікований персонал.

Варто лише розвинути інфраструктуру та урізноманітнити сферу послуг та підняти їх на вищий рівень. Аеропорт теж має широку перспективу, але для цього необхідно продумати, зокрема, діяльність економічного центру.    Сторони прийняли рішення здійснювати реальні кроки в цьому напрямку,  розпочати створювати один із пілотних проектів саме на Кіровоградщині і вже працювати  над його структурою і наповненням, – пишуть на сайті обласної ради.