Пульс Exclusive
Різне

Колишній начальник райвідділку вистрілив у голову хлопцю на Кіровоградщині

У Благовіщенському Кіровоградської області колишній очільник місцевої міліції вистрілив у голову хлопцеві. 23-річний постраждалий перебуває у лікарні.

Про це інформує пульS із посиланням на ТНС. Цю історію розповіла тітка постраждалого Івана Наталія.

За словами жінки, 31 січня, ввечері, її племінник у компанії двох друзів йшов вулицею Шевченка у Благовіщенському. Хлопці зупинилися там і пристояли, щоб сходити “до вітру”. В цей момент додому повертався колишній очільник районної міліції Сергій О*. Він застукав одного з хлопців на “гарячому” і вдарив його у потилицю.

Той огризнувся і зав’язалася штурханина.

“Ексначальник поліції дістав пістолет. Мій племінник, побачивши зброю, зробив йому зауваження, щоб сховав її, але той почав стріляти у повітря. Племінник спробував вибити пістолет з рук чоловіка. Він завалив його на землю, експравоохоронець просто вистрілив йому у голову. Як можна просто взяти і вистрілити людині у голову, не розумію?” – розповідає Наталя.

Зараз 23-річний хлопець перебуває у лікарні. Постраждалий написав заяву до поліції. Його допитали слідчі. Медики оцінюють його стан як задовільний.

Рідні постраждалого хвилюються, що ексначальник районної міліції може скористатися своїми зв’язками і намагатиметься “зам’яти” справу.

У пресслужбі Нацполіції Кіровоградської області факт стрілянини підтвердили. Тут запевняють, що провадження будуть розслідувати об’єктивно.