Пульс Exclusive
Різне

“Корифей Марко”. У Кропивницькому ввели в експлуатацію мурал в центрі міста

У Кропивницькому закінчилися роботи зі створення нового муралу в центральній частині міста.

Про це повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

На муралі зображений український митець Марко Кропивницький. Його автором є вимушений переселенець з Харкова Олександр Брітцев – відомий в Україні та за її межами художник.

Зведення муралу до 140-річчя театру імені М. Кропивницького стало можливим завдяки меценатам – жодних бюджетних грошей використано не було.

“Рівно 50 днів знадобилося, щоб Кропивницький до 140-річчя створення першого українського професійного театру отримав свій символ. Дуже сподіваюся, що стінопис укріпить нас у любові до свого міста. Щиро дякую директору ТОВ «Пінопласт Центр» Олегу Хмуренку та компанії Євробуд, голові Спілки вірмен України в області Тіграну Хачатряну, Віталію Миронюку і голові правління ПрАТ «Кіровоградобленерго» Володимиру Чернявському, Миколі Шатайлу, генеральному директору ТОВ «Агрофірма «Відродження» Руслану Згривцю, Олександру Пісному та Дмитру Тотку, Ірині Саєнко, депутатам обласної ради Олександру Голованю і Максиму Собку, Кропивницькій міській раді, Тетяні Ткаченко й Артему Касьяненку, а найголовніше – нашим захисникам, які тримають щит над Кропивницьким і Кіровоградщиною”, – зазначив на своїй сторінці голова Кіровоградської облради Сергій Шульга.

Як будувався мурал дивіться також у відео за посиланням.