Пульс Exclusive
Різне

“Кожен заклад на контролі”: у Кропивницькому триває підготовка до опалювального сезону

У Кропивницькому триває підготовка міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Зважаючи на те, що ворог не припиняє завдавати ракетних ударів по інфраструктурі міст України, крім того, він ще й почав підступно використовувати дрони-камікадзе. Тому треба бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій. На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради 4 жовтня.

Аналізуючи підготовку міського господарства до осінньо-зимового періоду, Олександр Мосін зазначив, що усі комунальні підприємства повинні бути готовими та спроможними до невідкладного реагування на екстрені ситуації, потрібно мати необхідний резерв матеріально-технічних засобів та утримання їх у готовності до використання в разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

– Підготовка до осінньо-зимового періоду залишається серед пріоритетних завдань. На сьогоднішній день маємо понад три десятки одиниць спецтехніки, запаси протиожеледної суміші. Для посипання доріг узимку в наявності є запас солі, але поки недостатній. Тому керівникам відповідних служб і підприємств необхідно підключитися до перемовин із постачальниками і забезпечити необхідний обсяг. КП “Теплоенергетик” завершує підготовку теплопостачального господарства до опалювального сезону. Звертаю увагу, що у процесі підготовки кожен медичний, навчальний заклад, кожен житловий будинок — на особливому контролі відповідальних осіб, – наголосив Олександр Мосін.

Доручення щодо підготовки до осінньо-зимового періоду отримало і комунальне підприємство “Універсал 2005”. Поки налагодилася погода, потрібно максимально використати сонячні дні для ремонту міських вулиць. Серед запланованих на нинішній робочий тиждень — ямковий ремонт установкою УЯР вулиць Юрія Коваленка, Юрія Бутусова, Садова. Асфальтобетонне покриття планують укладати на вулицях Завадівській, Шульгіних.

Осінь додала роботи працівникам КП “Благоустрій”, на вулицях потрібно прибирати опале листя, проте зробити це можна не завжди, бо заважають припарковані автівки.

– Прибиральна техніка часто не може пройти вулицею, бо там власники припаркували свої автівки. І подекуди навіть видно, де техніка позамітала, а де ні, бо там стояли машини, – повідомив Олександ Мосін і закликав працівників поліції звертати увагу на такі ситуації і пояснювати власникам машин, де потрібно паркуватися.