Пульс Exclusive
Різне

Кращих молодих науковців відзначили на Кіровоградщині

Шістьом кращим молодим викладачам і аспірантам регіону призначили премії та стипендії за досягнення і внесок у вирішення актуальних наукових проблем. Про це повідомила заступник голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова сьогодні, 16 квітня.

I премію у розмірі 18000 гривень призначили кандидату технічних наук, старшому викладачу кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва Центральноукраїнського національного технічного університету Миколі Пашинському.
II премію в розмірі 12000 гривень – кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Ростиславу Ляшенку.
III премію в розмірі 6 000 гривень – кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри туризму та авіаційних перевезень Льотної академії Національного авіаційного університету Олені Саркісовій.

Стипендію ОДА та обласної ради у розмірі 2000 гривень отримала аспірантка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Анастасія Корнійченко.
Стипендію ОДА та обласної ради у розмірі 500 гривень отримали аспірантка Центральноукраїнського національного технічного університету Білик Юлія та аспірантка Льотної академії Національного авіаційного університету Юлія Блашко.

Згідно з положенням, премії обласної державної адміністрації та обласної ради присуджуються молодим науковцям віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях чи підприємствах Кіровоградщини, мають вчений ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у вирішення актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного чи культурного розвитку.

Стипендії призначаються молодим аспірантам і докторантам, які навчаються у закладах вищої освіти області й досягли певних результатів у вирішення актуальних наукових проблем.