Пульс Exclusive
Різне

Кропивничан попереджають про штрафи за спалене листя

Жителям Кропивницького укторе нагадують, що сплювати листя в обласному центрі заборонено. В іншому разі на порушників Правил благоустрою буде накладено штраф.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

“Із настанням весняної пори кропивничани починають активно прибирати на своїх ділянках, особливо у приватному секторі. Наведення порядку на подвір’ях не означає – винести сміття за ворота і спалити його”, – наголошує Олександр Брюховецький, начальник інспекції з благоустрою міської ради.

В інспекції благоустрою вкотре нагадують, що існують Правила благоустрою території міста Кропивницького і в них чітко зазначено, що спалювання — заборонено. До таких громадян будуть застосовані заходи адміністративного впливу. Зокрема, відповідно до статті 152 КУпАП на кожного порушника чекає штраф у розмірі від 340 до 1700 гривень.

“Закликаємо бути свідомими та не палити залишки побутового сміття! Якщо ви побачили порушника, який спалює всякий непотріб та не реагує на зауваження, викликайте: поліцію — 102 та пожежну службу – 101; а також телефонуйте до інспекції з благоустрою міської ради”, – закликав Олександр Брюховецький.

Телефонувати в інспекцію можна за телефоном (0522) 55-34-17 з понеділка по четвер із 08:00 до 17:15; у п’ятницю з 08:00 до 16:00.