Пульс Exclusive
Різне

Кропивничан закликають не спалювати опале листя, порушникам загрожують штрафи

Три адмінпротоколи склали протягом останніх днів на жителів Кропивницького, які знехтували забороною, не відреагували на попередження і продовжували спалювати опале листя. Порушникам доведеться сплатити штраф, а інспекція з благоустрою Кропивницької міської ради вкотре попереджає про заборону спалювання листя, залишків сухої рослинності.

– Звертаємось до жителів нашого міста, особливо до тих, хто нехтує Правилами благоустрою. Це дуже шкідливо для навколишнього середовища та створює небезпеку для здоров’я містян! Часто спалювання сміття, листя, сухостою призводить до пожежі, є велика загроза загоряння житлових будинків, об’єктів інфраструктури тощо, – наголосив начальник інспекції з благоустрою Олександр Брюховецький.

Посадовець зауважив, до порушників застосовуватимуть заходи адміністративного впливу. Відповідно до ст. 152 КУпАП на кожного палія листя чекає штраф у розмірі від 340 до 1700 гривень.

Небайдужих кропивничан закликають реагувати на порушників. Якщо ви побачили, що хтось палить листя, траву, та не реагує на зауваження, викликайте:

  • Поліцію: 102 (цілодобово);
  • Пожежну службу: 101 (цілодобово);
  • або телефонуйте до інспекції з благоустрою: 55-34-17 (понеділок-четвер з 08:00 до 17:15; п’ятниця з 08:00 до 16:00).