Пульс Exclusive
Різне

Кропивничан закликають вакцинувати дітей від COVID-19

У Кіровоградській області станом на 01 травня проведено 7 230 щеплень дітям віком 5-17 років, 3872 дітей отримали першу дозу, з них 3 358 дітей – другу дозу вакцини Pfizer. Про це повідомляє головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Міністерством охорони здоров’я України наказом від 13 жовтня 2021 року №2234 введено в дію Рішення оперативного штабу МОЗ з реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації.

Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики рекомендує проводити вакцинацію осіб віком від 5 до 17 років незалежно від приналежності до групи ризику за умови наявності щеплень, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації.

З наявних вакцин, які використовуються в Україні проти COVID-19 для імунізації дітей віком від 5 до 11 років, рекомендовано використовувати Comirnaty Pfizer-BioNTech 10. Для дітей віком від 12 років – Comirnaty від Pfizer-BioNTech, враховуючи наявні дані з її безпеки та ефективності.