Пульс Exclusive
Різне

Кропивничани написали радіодиктант національної єдності (ФОТО)

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови всі охочі кропивничани долучилися до написання традиційного радіодиктанту національної єдності. Писали диктант і дев’ятикласники комунального закладу “Ліцей “Науковий” міської ради міста Кропивницького”, до яких приєдналися секретар міської ради Олег Колюка та депутатка міської ради, директорка ліцею Наталія Чередніченко, повідомили в прес-службі міськради.

Перед початком диктанту учнів ліцею привітав і побажав успіху секретар міської ради Олег Колюка.

– Із задоволенням відгукнувся на запрошення написати диктант національної єдності. Символічно, що пишемо його саме сьогодні, у День української писемності та мови, адже саме наша мова – те, що нас єднає невидимим маркером навколо однієї національної ідеї. Диктант національної єдності і символізує єднання усіх українців мовою, – відзначив Олег Колюка у вітальному слові.

Цього року для радіодиктанту обрали текст письменниці та режисерки Ірини Цілик із символічною назвою “Твій дім”, а читала його народна артистка України, Герой України Ада Роговцева. Зосереджено й уважно писали учні ліцею і гості диктант, а після написання і перевірки поділилися емоціями: текст був складний, але всі впоралися.

Як перевірити текст? Його можна надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше 10 листопада.

Або сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, png, jpeg, tiff, pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу: [email protected] або через електронну форму для отримання робіт.

Якщо ви хочете перевірити свій диктант самостійно: 11 листопада об 11:00 текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайтах «Українського радіо» та Суспільного.