Пульс Exclusive
Різне

Кропивницька бібліотека відкрила відеосалон Соломії Крушельницької

У Кропивницькому до 150-річчя від дня народження Соломії Крушельницької в бібліотеці-філії №10 відбувся відеосалон «Славетна співачка».

Соломія Крушельницька – видатна співачка, педагог, якій аплодував світ. Її голос – сильне, соковите і дзвінке драматичне сопрано, здатний до різноманітних вокальних відтінків, вроджений акторський талант, досконале виконавське мистецтво, краса фізична і духовна. Співати з Крушельницькою на одній сцені вважали за честь Енріко Карузо, Тітта Руффо, Федір Шаляпін. Свої особисті концерти вона завжди закінчувала українськими народними піснями.

Переглянувши відеоматеріали та виставку арт–досье «Українська примадонна» про життєвий та творчий шлях, учасники заходу прийшли до висновку, що на її долю випала велика праця, велика слава і велика любов.

Соломію Крушельницьку досі вважають неперевершеною оперною дівою, яка перетворювала кожну виставу на неповторне мистецьке явище. Яка завжди наголошувала, що вона українка, тож українському народу треба більше зробити для її пам’яті.