Пульс Exclusive
Різне

Кропивницька міськрада готується до чергової сесії: які питання розглянули на комісіях депутати

У Кропивницькій міській раді триває підготовка до чергового сесійного засідання – одразу три постійні депутатські комісії опрацьовували проєкти рішень 2 травня.

Низку питань розглянули постійна комісія міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної політики, культури та спорту, комісія з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, інвестицій та регуляторної політики та комісія з питань житлово-комунального господарства та транспорту.

Хоча кожна з депутатських комісій розглядали профільні питання, які виноситимуться на сесію міської ради, кілька були спільних для всіх. Це розгляд електронної петиції щодо заборони діяльності упц мп на території області та міста Кропивницького, а також проєкту рішення “Про перейменування вулиць, провулків, тупиків”. Члени усіх депутатських комісій заслухали доповіді із зазначених питань начальниці відділу комунікацій із громадськістю Кропивницької міської ради Оксани Горбенко та начальниці управління культури та туризму Анни Назарець і після недовгих обговорень погодили звернення до Верховної Ради України щодо упц мп і перейменування 24 вулиць.

Комісія міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної політики, культури та спорту розглянула і погодила пропозиціі управління освіти по першочерговим заходам в рамках реалізації великої програми трансформації “Освіта 4.0: український світанок, про які доповідала начальниця управління освіти Лариса Костенко та передачу двох соціальних гуртожитків департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради і підтримала низку інших проєктів рішень.

Комісія з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, інвестицій та регуляторної політики, у свою чергу, розглянула та погодила профільні проєкти рішень щодо підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік, внесення змін до Програми розвитку малого і середнього підприємництва у м. Кропивницькому на 2021-2023 роки та перейменування одного з комунальних підприємств на КП «Центр підтримки підприємництва Кропивницької міської ради».

На засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства та транспорту опрацьовані питання щодо безоплатного прийняття в комунальну власність Кропивницької міської територіальної громади низки обєктів, внесення змін до Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницькому на 2021-2025 роки та виконання протокольних доручень попередніх засідань комісії.

Джерело: Кропивницька міська рада.