Пульс Exclusive
Різне

Кропивницька міськрада прийняла до комунальної власності дві захисні споруди цивільної оборони

Кропивницька міська рада прийняла рішення про безплатну передачу до комунальної власності громади двох захисних споруд цивільної оборони на одинадцятому засіданні дев’ятої сесії сьогодні, 9 лютого.

Таке рішення депутати ухвалили з метою забезпечення жителів громади захисними спорудами у випадку надзвичайних ситуацій, утримання в належному стані захисних споруд цивільного захисту та ефективного використання майна комунальної власності.

Так до комунальної власності міської територіальної громади передали захисну споруду цивільної оборони, найвищого класу захисту, загальною площею 1962 квадратні метри, розраховану на одночасне перебування 1840 осіб, що розташована під адміністративно-побутовим та виробничо-складським корпусом колишнього виробничого об’єднання «Друкмаш» за адресою: вулиця Героїв рятувальників, 6/13.

Інша захисна споруда цивільної оборони найвищого класу захисту, загальною площею 1352, 3 квадратних метри, розрахована на одночасне перебування 1170 осіб, розташована як окремий об’єкт на території колишнього виробничого об’єднання «Друкмаш» за адресою: вулиця Героїв рятувальників, 2.

Відтепер ці захисні споруди цивільної оборони відремонтують і обладнають необхідними засобами, щоб кропивничани могли ними користуватися у випадку небезпеки.