Пульс Exclusive
Різне

Кропивницькі гирьовики здобули більше десятка медалей на Всеукраїнському турнірі (ФОТО)

Кропивницькі гирьовики взяли участь у відкритому Всеукраїнському турнірі та розіграші Кубку міста Жовті Води з гирьового спорту.

Загалом участь у змаганнях взяли 75 учасників із 5 команд. Змагання проводилися у вправах “гвардійський ривок” та “жим гирі лежачи”.

Спортсмени Кропивницької ДЮСШ №1 досягли високих результатів. Так перше місце серед дівчат виборола Катерина Іванова у вправі “гвардійський ривок”. Серед хлопців у «гвардійському ривку» перше місце здобули Євген Хісамов, В’ячеслав Пава, Артем Голуб, Геннадій Тимофєєв, Назар Шанкий. Крім того, вихованці КЗ КДЮСШ №1 вибороли 8 срібних і 4 бронзові медалі турніру.

Джерело: Кропивницька міська рада.