Пульс Exclusive
Різне

Кропивницькі таеквондисти повернулися з чемпіонату України з комплектом нагород

Спортсмени з Кропивницького повернулися з чемпіонату України з такевондо з комплектом нагород, повідомили в прес-службі міської ради.

Зазначається, що чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед кадетів, юніорів, дорослих та ветеранів, що є другим етапом відбору на чемпіонат Європи, відбувся у Вінниці з 16 по 19 лютого.

“У змаганнях участь взяли близько 500 учасників із 17 регіонів України, у тому числі і Кропивницького”, – ідеться, зокрема, у повідомленні.

Кропивницьку КДЮСШ №1 на турнірі представляли 7 учасників. За результатами турніру, Владислава Лягаєва посіла перші місця за програмами туль та спаринг, Юсіф Ейвазов – ІІ місце за програмою спаринг. Наталя Конюх – ІІІ місце за програмою туль, Данило Семків – ІІІ місце за програмою спарінг, Ілля Бутурліменко – ІІІ місце за програмою спаринг та V місце за програмою туль, Амір Набіер – ІІІ місце за програмою спаринг.

За результатами чемпіонату та Кубку України, Владислава Лягаєва, Юсіф Ейвазов та Наталя Конюх у складі збірної команди України візьмуть участь у чемпіонаті Європи, що пройде у квітні в Італії.

Підготували спортсменів тренери-викладачі, заслужені тренери України Ігор Зюнзя та Размік Періханян.