Пульс Exclusive
Різне

Кропивницький готовий до опалювального сезону на 88% – Мосін

У Кропивницькому активно триває підготовка теплопостачального господарства міста до початку опалювального сезону. Обсяг виконаних робіт спеціалістами КП “Теплоенергетик” на сьогодні складає 88% від визначеного плану.

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін.

За його інформацією, наразі продовжуються будівельні роботи на двох котельнях і паралельно усуваються пориви і руйнування тепломереж у сквері Чорнобильців, на вулицях Енергетиків та Київській, продовжуються ремонти магістральних і квартальних трубопроводів.

Крім того, відновлено асфальтобетонне покриття та влаштування основи під укладання асфальтобетонну в місцях аварійних і планових розриттів загальною площею 1400 м2. Минулого тижня це зробили за адресами: вул. А. Тарковського, 82, 94, вул. Чорновола, 28, вул. Чикаленка ТК-19 (Зірка), вул. Гагаріна, 4/11, 6, 8/24, вул. Пашутінська, 9/22, вул. Маланюка, 7.

Важливо, що підприємство також передало на підпис до “Нафтогаз України” договори про реструктуризацію заборгованості за спожитий газ у період з 2016 року по 2021 рік на суму 318 мільйонів гривень, – відзначив Олександр Мосін. – Це суттєво покращить економічну ситуацію на теплогенеруючому підприємстві Кропивницького.

Напруженою також залишається підготовка до роботи в осінньо – зимових умовах житлового фонду та закладів освіти, охорони здоров’я, соціально – культурної сфери. Щоб планово увійти в опалювальний сезон – до 25 вересня мають бути підписані усі акти готовності приміщень до прийому тепла.

Опалювальний сезон у Кропивницькому розпочнеться, коли середньодобова температура впродовж трьох днів становитиме менше 8 градусів тепла. За прогнозами синоптиків температура повітря понизиться до такого рівня у двадцятих числах жовтня.