Пульс Exclusive
Різне

Кропивницький ярмаркує перед Великоднем: частина виторгу піде на підтримку ЗСУ

Питання передвеликоднього ярмарку вирішувалося довго, зазначають у Кропивницькій міській раді.

Було багато пересторог, та зрештою міська влада зважилася і вирішила не позбавляти людей звичних радощів перед таким світлим і символічним святом як Великдень та провести святкову торгівлю сьогодні, 22 квітня.

«Адже навіть в умовах війни життя має продовжуватися, економіка працювати, тим більше для деяких підприємців, які перебазувалися з інших міст у Кропивницький це і гарна нагода познайомити кропивничан зі своїм бізнесом та продукцією, як наприклад для київського ФОП, який займається продажем кави», – зазначають у міськраді.

Звісно ж, головним товаром сьогоднішнього ярмарку стали паски — тут ви їх знайдете і традиційні, і патріотичні, і крафтові — одним словом на будь-який смак і гаманець.

Свої великодні паски представили на ярмарку як кропивницькі виробники — кафе “Зустріч”, ТОВ “Лідер”, мініпекарня із селища Гірничого, ГО “Разом ми сила”, ТОВ «Кіровоградхліб 2014» , ФОП «Майстерня випічки», так і господарства з області: ТОВ “МЮНТТ” (Новгородківський район), мініпекарня із Созонівки, КОСС “Бобринецький хлібзавод”.

Більш ніж три десятки  яток з різним крамом та харчовими продуктами — ковбаси, копченості, різна риба, овочі та зелень, сири, меди і навіть вина місцевого виробництва — є все, щоб наповнити великодній кошик усілякими щедротами нашого краю.

– Асортимент на ярмарку більш ніж достатній, і це при тому, що багато виробників не змогли взяти участь через логістичні проблеми, а подекуди навіть через брак товару через війну, – відзначила начальниця управління торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Алла Козлова.

Посадовиця також повідомила, що підприємці-учасники ярмарку домовилися між собою, що частину сьогоднішнього виторгу передадуть на потреби ЗСУ.