Пульс Exclusive
Різне

Кропивницький продовжує активну підготовку до опалювального сезону – Мосін

Кропивницький продовжує активну підготовку до опалювального сезону. Про це повідомив заступник міського голови обласного центру.

– Фактична готовність теплового господарства міста до опалювального сезону на сьогоднішній день складає 80%, – відзначив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради 30 серпня.

Фахівці КП “Теплоенергетик” виконали значний обсяг робіт: відремонтували дев’ять котлів на модульних котельнях міста і встановили чотири нових. Активно тривають роботи на головних теплогенеруючих потужностях – ПЗК та ТЕЦ.

Одночасно триває ревізія теплової мережі — проведено заміну аварійних трубопроводів протяжністю понад 1500 метрів, при цьому відновлене асфальтне покриття у місцях аварійних робіт площею понад 700 квадратних метрів.

– Ремонтна бригада добре попрацювала на благоустрої місця розриття теплоцентралі по вулиці Володимира Панченка – якісна робота з асфальтування, – відзначив Олександр Мосін.

Важливою залишається і економічна складова підготовки КП “Теплоенергетик” до роботи в зимових умовах.

– Уряд відновлює програму компенсації різниці в тарифах, тож не можна  втратити цей шанс, – наголосив заступник міського голови. – Кропивницьке теплогенеруюче підприємство має можливість списати 413 мільйонів гривень боргів за різницею в тарифах. Це буде суттєва підтримка для економічної стабілізації “Теплоенергетика”.

Крім того, за програмами міжнародної підтримки від USAID Кропивницький може отримати п’ять сучасних пересувних модульних котелень, які можна буде використати для відновлення теплопостачання в закладах соціальної сфери. Для ефективного їх використання необхідно вже сьогодні мати розроблені технологічні карти під’єднання до мережі в різних мікрорайонах обласного центру.