Пульс Exclusive
Різне

Кропивницький: реєстрація майбутніх першокласників завершиться 31 травня

Паралельно із закінченням поточного навчального року для освітян починається підготовка і до нового, зокрема, вона передбачає набір до шкіл першокласників. Як наразі ця робота організована у Кропивницькому прокоментувала начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

Із завершенням навчального року ми відразу розпочинаємо підготовку вже до нового – здійснюється прийом дітей у перші класи. Навчальні заклади разом із управлінням освіти планують відкрити 87 перших класів, розрахованих на 2385 учнів . Але реєстрація іще триває. Перший етап реєстрації закінчується 31 травня, потім заклад видає наказ про зарахування першачків. Наразі у системі зареєстровано 2248 заяв. Ми розуміємо, що батьки іще не всі визначилися із навчальним закладом, або взагалі виїхали, – зазначила Лариса Костенко.

За словами посадовиці, деякі заклади міста із набором першокласників уже впоралися 100-відсотково , наприклад, це гімназії Шевченка, Олени Журливої, Преображенська та Великобалківська.

“Ми звертаємося до батьків: якщо ви вирішили, що 1 вересня ваші діти підуть у перший клас, то треба зареєструватися в електронній системі і подати усі необхідні документи до 31 травня”.

Лариса Костенко наголошує, що подати документи до 31 травня потрібно для того, аби у навчальних закладах розуміли загальну картину і могли нормально спланувати свою подальшу роботу.

Піти до першого класу у Кропивницькому мають право і діти вимушених переселенців, для цього батькам необхідно надати довідку, що підтверджує статус внутрішньо переміщених осіб, документи, що засвідчують особу самих батьків і свідоцтво про народження дитини.