Пульс Exclusive
Різне

Кропивницький “Теплоенергетик” отримав чотири електрогенератори від ЮНІСЕФ (ФОТО)

Кропивницьке комунальне підприємство «Теплоенергетик» отримало від представництва ЮНІСЕФ чотири електрогенератори: 2 – потужністю 200 кВТ, 1 – потужністю 150 кВт та 1 – потужністю 100 кВт. Про це повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради Віктор Кухаренко.

Завдяки отриманим генераторам об’єкти водопостачання та водовідведення підприємства будуть забезпечені безперебійним живленням у разі виникнення аварійних та інших надзвичайних ситуацій у період воєнного стану.

Починаючи з 24 лютого 2022 року гуманітарна складова діяльності ЮНІСЕФ в Україні займає чи не найбільшу частку. Співпраця ЮНІСЕФ з державними органами та громадськими організаціями України у сфері захисту дітей, освіти та здоров’я, та інших сферах під час війни зосереджуватиметься на тому, щоб діти та молодь, їх сім’ї, особливо найбільш уразливі групи, якомога менше відчували на собі згубний вплив війни.

Однією з програм, якими займається ЮНІСЕФ, є програма «Вода і стале середовище», яка направлена на поліпшення рівного доступу до чистої питної води в уражених конфліктом районах та поліпшення практик підтримання гігієни у громадах, школах та медичних установах. У рамках дії цієї програми головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради 16 лютого цього року звернулося до Представника ЮНІСЕФ в Україні з проханням розглянути можливість надати КП «Теплоенергетик» гуманітарну допомогу у вигляді генераторів електричного струму для забезпечення стабільної роботи об’єктів водопостачання та водовідведення у селищі Нове, – повідомив Віктор Кухаренко.

За словами Віктора Кухаренка, міська рада і надалі продовжуватиме співпрацю з міжнародними організаціями з метою забезпечення сталого функціонування міста в умовах воєнного стану.