Пульс Exclusive
Різне

Кропивницький: у зеленій зоні хочуть збудувати готель, змінивши ЦП. Архітектура не проти (ДОКУМЕНТ)

У Кропивницькому на вулиці Холодноярській (поруч із районом Лісопаркової) в зеленій зоні хочуть збудувати готель шляхом зміни цільового призначення земельної ділянки.

Відповідний документ опублікований на сайті Кропивницького міської ради. Він також розглядався на останньому засіданні профільної земельної комісії, інформує пульS.

Йдеться про 3000 “квадратів”, які раніше виділялися під будівництво житлових будинків на вулиці Холодноярській. Зараз фірма “Грін-Готель”, яка, ймовірно, придбала дані ділянки в окремих фізосіб, звернулася до Кропивницької міської ради з проханням змінити цільове призначення землі з «В.02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «В.03.15 – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» (вид використання – для розміщення та обслуговування готелю).

Питання розглядалося на земельній комісії 18 березня.

В.о. начальника управління архітектори Ірина Мартинова прокоментувала ініціативу наступним чином:

“Це рекреаційна зона, але в рекреаційній зоні будівництво готелів можливе. Житла – ні “.

“Молодці, технічно у Вас”, – відреагував член земельної комісії Олександр Шамардін.

Пізніше голова громадської організації “Озеленення Кропивницький” Надія Паливода звернулася до міської ради із запитом щодо надання їй інформації про те, на яких підставах стало можливим потенційне спорудження готелю в рекреаційній зоні. І отримала відповідь, згідно з якою, управління архітектури Кропивницького міської ради в особі в.о. начальника управління Ірини Мартинової не проти зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво готелю.

Зауважень немає. Управління архітектури стверджує фірмі “Грін-готель” проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування готелю.

“Скажіть, Ірина Мартинова, начальник управління архітектури, Вам за це рішення занесли?” – пише, зокрема, активістка Надія Паливода.

Варто відзначити, що на засіданні земельної комісії, Ірина Мартинова пояснила – відмовити заявникам права не має, адже згідно із Законодавством, будувати готель в рекреаційній зоні можна.

Разом з тим, глава земельного управління Роман Лунгол пояснив, що зазначена земля виділялася ще в 2010-му році у власність фізичним особам під будівництво житлових будинків. Інформація також підтверджується документами, які отримала активістка Надія Паливода.

Імовірно, аргументи Ірини Мартинової главу земельної комісії Валентину Яремчук не переконали, і вона запропонувала відкласти розгляд даного питання. Її підтримали депутати – члени комісії.