Пульс Exclusive
Різне

Кропивницький виш планує відновити очне навчання з 1 серпня

Центральноукраїнський національний технічний університет готується розпочинати 2022-2023 навчальний рік оффлайн та на місяць раніше: першого серпня замість усім звичного першого вересня. Про це повідомили у пресслужбі закладу, інформує пульS.

Головна причина переносу дати початку навчального року на перше серпня – намагання максимально використати для роботи університету теплий період року, повідомив ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний.

На засіданні Вченої ради 8 червня почалась підготовча робота до перенесення для студентів ІІ-IV курсів початку осіннього семестру 2022-2023 навчального року на перше серпня. Планується, що вони займатимуться у стаціонарному режимі й завершать семестр у листопаді, тобто до зимових холодів.

При цьому навчальний рік для студентів першого курсу традиційно розпочнеться на початку вересня. Першокурсники вийдуть на навчання також в оффлайн режимі.

Університет також проводить підготовчу роботу щодо впорядкування сховищ та укриттів. Комісія ДСНС оглянула наявні укриття навчального закладу. Загальний висновок комісії – наявні укриття дозволяють ЦНТУ здійснювати навчальний процес в очному режимі.

Остаточно рішення про початок в ЦНТУ навчального року для студентів ІІ-IV курсів 1 серпня має бути затверджено протягом двох тижнів.