Пульс Exclusive
Різне

Культурний фронт — воєнному: митці Кропивницького передали автомобіль для ЗСУ

Вчора, 9 листопада, у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, у Кропивницькому відзначили мистецькі колективи, аматорів народної творчості, увесь культурний фронт регіону. Урочистості відбулись на Театральній площі і навіть довга тривога не завадила привітати митців.

Вся площа по периметру була святково оформлена виставками картин і фото, а також виробів народного мистецтва з бісеру, дерева, вишивки. Перехожі з цікавістю зупинялись, а майстри жваво жартували з ними і пропонували свій крам.

Привітали учасників урочистостей і вручили заслужені відзнаки начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович та голова обласної ради Сергій Шульга.

Ключовим моментом усього свята стала поява військових, один із них — Ігор Ліподат, працівник обласного департаменту культури, який 24 лютого добровольцем пішов на фронт. На свято з побратимами його запросили недарма, адже культурний фронт Кіровоградщини, не лише підтримує наших захисників увесь цей час десятками маленьких і великих концертів, виступів, вернісажів, виставок, а й підготував колективний подарунок – автомобіль для потреб ЗСУ.

Це вже стало доброю традицією з нагоди різних свят збирати громадою на подарунки не собі, а захисникам, бо тільки завдяки їм українці й мають можливість ці свята відзначати.