Пульс Exclusive
Різне

Майже 500 переселенців працевлаштувалися на Кіровоградщині

З початку оголошення воєнного стану чимало громадян переїхали на Кіровоградщину з тимчасово окупованих територій та тих територій, де проходять активні бойові дії.

Про це повідомляє обласний центр зайнятості, інформує пульS

Наразі урядом розпочата евакуація мешканців Донецької області, внаслідок якої до Кіровоградської області прибув уже третій евакуаційний потяг із Донецької області.

Вирішивши питання з розселенням, відновленням документів,отриманням державних соціальних допомог та компенсаційних виплат, не менш важливим завданням є й працевлаштування. І у цьому на допомогу приходять фахівці Державної служби зайнятості.

Щоб з’ясувати потреби переселенців у працевлаштуванні фахівці Державної служби зайнятості проводять різнопланові заходи, у т.ч. й анкетування. Зокрема, проведено 947 виїзних заходів для 17,4 тис. внутрішньо переміщених осіб за місцем їхнього проживання.

У результаті аналізу заповнених анкет з’ясувалося, що із загальної чисельності опитаних майже 4 тис. осіб шукають роботу, у т. ч. тимчасову або за сумісництвом.

Звернулося до центрів зайнятості та філій за отриманням соціальних послуг майже 3,0 тис. внутрішньо переміщених осіб, із них кожен шостий працевлаштований (майже 500 осіб).

Вакансії серед працевлаштованих переселенців – спеціалісти державної служби (місцевого самоврядування), фахівці з видавничо-поліграфічного виробництва, лікарі різних профілів, молодші медичні сестри,помічники вихователя, психологи, продавці непродовольчих товарів, електрозварники, слюсарі з механоскладальних робіт, трактористи,монтажники санітарно-технічних систем і устаткування, кухарі, листоноші, озеленювачі. Серед працевлаштованих є й фахівець з питань зайнятості (хедхантер), який наразі допомагає безробітним громадянам працевлаштуватися на новому місці проживання.