Пульс Exclusive
Різне

Майже чотири тисячі переселенців шукають роботу на Кіровоградщині

На Кіровоградщину продовжують приїжджати громадяни з територій, де йдуть активні бойові дії або тимчасово окупованих територій. Серед питань, які насамперед цим громадянам доводиться вирішувати на новому місці проживання, – забезпечення житлом та роботою. Наразі 3,9 тис ВПО шукають роботу.

Такі дані на основі анкетування наводить обласний центр зайнятості.

Державна служба зайнятості спрямовує свою роботу, зокрема, на сприяння у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб, які цього потребують.Так, їм надається широкий спектр соціальних послуг,- зазначають у центрі зайнятості.

Щоб з’ясувати потреби переселенців у працевлаштуванні фахівці Державної служби зайнятості проводять анкетування цих громадян, у т.ч. за місцем їхнього проживання.

Загальна кількість опитаних – 27,4 тис. осіб.

Із них: 6,6 тис. осіб не шукають роботу (перебувають у трудових відносинах ізроботодавцем, планують повертатися на постійне місце проживання, інші причини); 3,9 тис. осіб – шукають роботу, у т. ч. тимчасову або за сумісництвом, всі інші – відмовилися від опитування.

Тож, якщо ви маєте намір знайти роботу, перебуваєте у її пошуку або ж бажаєте отримати консультацію з питань, що стосуються сфери зайнятості, рекомендуємо звернутися до найближчого центру зайнятості або філії за місцем вашого перебування. Контакти тут:https://cutt.ly/OJ48QYR.

Ви роботодавець та надаєте роботу внутрішньо переміщеним особам? Отримайте компенсацію заоплату праці. Інструкція з отримання компенсації – https://cutt.ly/JJULj1G. Подати заяву можна через вебпортал Дія: https://is.gd/xNWp5W.