Пульс Exclusive
Різне

Мешканці пошкодженого вибухом будинку на Попова почнуть повертатися до своїх квартир – міськрада

Мешканці пошкодженого вибухом будинку у Кропивницькому почнуть повертатися до своїх квартир.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

За словами заступника міського голови Олександра Мосіна, у житловому будинку за адресою Попова, 24, де у лютому стався вибух газу, завершені невідкладні аварійні і виконуються відновлювальні роботи за виготовленим проєктом з облаштування будівельних конструкцій на місці пошкоджених.

На цьому тижні вже тривають роботи з під’єднання квартир першого під’їзду до всіх інженерних комунікацій: газо -, водо-, електропостачання. Щойно комунікації будуть під’єднані, мешканці першого під’їзду зможуть повернутися до своїх осель. Поки треба зачекати з поверненням мешканцям квартир №№ 4 і 8, які сусідять із епіцентром вибуху, – відзначив Олександр Мосін. – Будівельники вже завершують основний етап робіт з відновлення опорних конструкцій, залишилося залити одну плиту перекриття між другим і третім поверхами. Після цього експерти проведуть дослідження, під’єднають інженерні комунікації, і паралельно здійснюватимуть ремонт ліфтового господарства у першому, третьому й четвертому під’їздах, а в другому- ліфт замінять на новий.

У той же час мешканці пошкоджених вибухом квартир продовжують винаймати житло. Міська рада виконає взяті на себе зобов’язання з відшкодування вартості оренди квартир у травні та червні.