Пульс Exclusive
Різне

Мікрорайон Завадівка у Кропивницькому знову без води

Ситуація із централізованим водопостачанням мікрорайону Завадівка у Кропивницькому залишається складною й перебуває на контролі міської влади, повідомляють у прес-службі міськради.

У четвер, 11 травня, під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна відбулося позачергове засідання міської комісії з ТЕБ та НС. За результатами прийнятих під час нього рішень вже по обіді наступного дня на території мікрорайону в п’яти локаціях запрацювали мобільні пункти роздачі питної води. У цей час фахівці Інгульської шахти ДП «Схід ГЗК», підприємства, яке є балансоутримувачем водопровідної мережі, продовжували виконувати ремонтні роботи на місці пошкодження.

Як повідомили у відділі з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кропивницької міської ради, вода почала з’являтися у кранах мешканців мікрорайону в суботу, 13 березня, на вечір її отримували всі споживачі.

Втім на ранок наступного дня тиск в мережі почав знижуватися. В результаті обстеження, яке провели фахівці підприємства-балансоутримвача мережі, було виявлено ще два пориви: в районі кільцевої дороги біля селища Молодіжного і розв’язки доріг у напрямку Знам’янки. Це унеможливило стале живлення третьої зони резервуарів чистої води, з котрих вода подається споживачам.
Водопостачання знову зупинили, паралельно відновили підвіз питної води до пунктів роздачі.

Сьогодні, 15 травня, ремонт ще триває. З метою прискорення робіт Кропивницька міська рада надала власнику мережі у користування спецтехніку. За словами представників Інгульської шахти, їх завершать до кінця дня. Прогнозований час відновлення водопостачання — ранок вівторка, 16 травня.
Адреси пунктів роздачі питної води у мікрорайоні Завадівка:

-провулок Гончарний, 59;
-вулиця Красноярська, 13;
-вулиця Павла Луньова, 23;
-вулиця Мотокросна, 48 і 16а.