Пульс Exclusive
Різне

Міськрада продовжить виплату компенсації мешканцям будинку на Попова, де стався вибух газу

Кропивницька міська рада продовжить виплату компенсації на оренду житла мешканцям пошкодженого вибухом газу будинку по вулиці Попова, 24. Кошти за травень люди отримають найближчим часом, повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 10 травня.

Маємо виконати взяті на себе зобов’язання з фінансової підтримки постраждалих на відшкодування вартості оренди квартир. Зараз необхідно провести засідання міської комісії з ТЕБ та НС і прийняти рішення про виділення з резервного фонду бюджету територіальної громади необхідного фінансування на травень, – зазначив Олександр Мосін.

За словами посадовця, нині у житловому будинку по Попова, 24 продовжуються відновлювальні роботи. Мешканці зруйнованих і пошкоджених квартир ще проживають в орендованому житлі.

Якщо роботи у першому під’їзді будівельники завершать у поточному місяці, то у червні жителі тамтешніх квартир зможуть повернутися у свої оселі. У другому під’їзді роботи ще триватимуть.

Нагадаємо, 2 лютого в багатоповерхівці на вулиці Попова стався вибух, внаслідок чого загинула одна людина. Пізніше вирішили – мешканці житимуть в орендованих квартирах з компенсацією з міського бюджету.