Пульс Exclusive
Різне

125 гривень за куб води на Новому. Райкович прокоментував розрахунки “Теплоенергетика”

Кропивницький міський голова Андрій Райкович сьогодні, 30 серпня, на апаратній нараді прокоментував опубліковані на сайті КП “Теплоенергетик” розрахунки, згідно яких тариф на воду для жителів селища Нове може здорожчати втричі. Педедусім, А. Райкович акцентував увагу на тому, що зміну тарифу затверджує виконком, а не комунальне підприємство.

Нагадаємо, за інформацією, оприлюдненою на сайті “Теплоенергетик”, прогнозні розміри тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення (з ПДВ) на території селища нового становитимуть 125, 45 гривень за кубометр води.

Зміну діючих тарифів (44,496 гривень) пояснили “підвищенням прожиткового мінімуму, зростанням цін на паливо-мастильні матеріали та зростанням коефіцієнту мінімальної тарифної ставки робітника“.

Ситуацію прокоментував міський голова Андрій Райкович:

“Ми вже сказали про те, що тарифи приймає виконавча влада – виконком міської ради. І не має одноосібно права ні одне з підприємств вирішувати таке питання. А розрахунки робити – зобов’язане. І надати їх в управління економіки, управління фінансів. Тому що там також необхідна дотаційна складова. Легко не буде, але життя не зупинеться”.