Пульс Exclusive
Різне

Міський голова викличе “на килим” керівників ЖЕО

Керівники управляючих житлово-експлуатаційних компаній Кропивницького звітуватимуть про свою діяльність минулого року. Міський голова Андрій Райкович попередив директорів ЖЕО про необхідність підготовки до звітної сесії під час апаратної наради.

Про це йдеться на сайті міської ради.

Андрій Райкович проаналізував кількість звернень містян до АДС та ЖЕО за чотири святкових дні і має питання до якості виконаних робіт у сфері ЖКГ протягом 2020-го року. Так, в ЖЕО №1 за допомогою звернулись 24 рази, в ЖЕО №2 – 15 разів, до спеціалістів ЖЕО№4 за допомогою звернулися 15 разів, і найбільше питань виникло у людей, які живуть на території ЖЕО №3, вони за допомогою звернулися 44 рази. Це, на думку Андрія Райковича, свідчить про недостатньо кваліфіковану та системну роботу працівників ЖЕО протягом всього минулого року.

Я чекаю звіту від керівників ЖЕО. Мені потрібні не виправдання, а викладка реального стану речей, чіткі позиції та цифри – акцентував увагу Андрій Райкович. – Я чекаю інформації про те, скільки чого і за які гроші зроблено. Тому готуйтесь. Поговоримо.