Пульс Exclusive
Різне

“Можна зайвий раз утриматись від поїздок”. Райкович про ситуацію з пальним

Голова Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович прокоментував ситуацію з пальним у країні, зокрема, в регіоні. Він підкреслив, що основний акцент наразі має бути на забезпеченні потреб армії і закликав жителів Кіровоградщини по можливості зайвий раз утриматись від поїздок.

“Російський агресор щодня і щоночі варварськи знищує інфраструктуру: мости, дороги, залізничні об’єкти, нафтобази, елеватори. Ми мали суттєве внутрішнє джерело постачання пального, допоки ракетним ударом не було знищено нафтопереробний завод у Крменчуці”, – зазначає Райкович.

Голова ОВА додає, що пріоритетним завданням є забезпечення пальним української армії. За можливості – галузі критичної інфраструктури: міський транспорт, швидкі допомоги, правоохоронців, рятувальників, енергетиків, комунальну техніку.

За його словами, в країні перебудовується логістика.

“На жаль, реальність війни і в тому, що ворог знищив значну частину нашої економіки. В України немає вільних джерел, звідки можна дотувати знижену цінуу на пальне. В таких умовах без зростання ціни на пальне не обійтися”, – вважає голова обласної військової адміністрації.

Так, протягом двох тижнів очікується налогодження постачання пального з ЄС. Відтак, імовірно, ціна на певні види пального буде на рівні із сусідніми країнами.

“Шановні земляки, прошу Вашого розуміння. Коли йде така жорстока війна, коли вбивають наших людей, коли знишується промисловий, економічний, культурний потенціал, який наш народ створював віками, важливо не зайвий раз кудись прокататись. Можна утриматись. Головне – все для фронту, все для перемоги і збереження життєдіяльності територій”, – каже Андрій Райкович.