Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині 26 із перевірених 30 укриттів у закладах освіти мають недоліки (ФОТО)

На Кіровоградщині обстежують укриття та захисні споруди закладів освіти для визначення можливості їх безпечного використання.

Про це повідомили в Держпродспоживслужбі, інформує пульS. 

З початку червня спеціалісти Держпродспоживслужби області у складі комісій обстежили 30 укриттів на випадок «повітряної тривоги», з них 26 мають значні недоліки, а саме:відсутні системи вентиляції, водопостачання, каналізації, санвузли або ж не організовані умови для дотримання особистої гігієни, відсутні електропостачання, зв’язок.

Санітарно-технічний стан приміщень незадовільний: на стінах та стелі відсутнє або відлущується оздоблення, на підлозі вибоїни. Вхідні дерев’яні двері потребують заміни на металеві. Укриття не забезпечені обладнанням (стільці, лави, столи тощо), аптечками.

Відсутні умови для дотримання параметрів мікроклімату (повітряно-теплового режиму). Деякі укриття захаращені сміттям і потребують розчищення.

Обстеження вже проведені в Благовіщенській (16 закладів), Голованівській (4), Новоукраїнській (4), Великосеверинівській (3), Знам’янській (2), Соколівській (1) громадах.

За результатами обстежень спеціалісти Держпродспоживслужби надали пропозиції органам місцевого самоврядування та керівникам закладів щодо покращення санітарно-технічного та санітарно-гігієнічного стану внутрішніх приміщень, облаштування необхідних комунікацій, організації умов безпечного перебування та задоволення необхідних потреб (санвузли, наявність води) в укриттях під час «повітряної тривоги».