Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині ДБР викрило на хабарі посадовця Укртрансбезпеки

ДБР припинило протиправну діяльність службових осіб Центрального міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у Кіровоградській області, які протягом 2020-21 років систематично вимагали та отримували неправомірну вигоду від представників комерційних структур, які займаються перевезенням пасажирів та вантажів.

Так, слідчі задокументували факти вимагання хабарів одним з керівників Центрального міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у Кіровоградській області.

За попередньою інформацією, він, залучивши підлеглих працівників, налагодив механізм щомісячного отримання грошей за не створення перешкод у господарській діяльності підприємства та не складання протоколів про адміністративні порушення.

29 квітня 2021 року, після отримання неправомірної вигоди від представника одного з підприємств, посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України. Предмет неправомірної вигоди виявлено та вилучено.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та встановлюється коло осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Примітка: посадовця призначено на посаду лише 26 січня 2021 року.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР у Миколаєві. Процесуальне керівництво здійснює Кіровоградська обласна прокуратура, оперативний супровід – ДБР.