Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині керівника облуправління рибного господарства затримали на хабарі у 50 тисяч гривень

Викрили у хабарництві в.о. керівника управління державного агентства рибного господарства у Кіровоградській області. Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань в Кіровоградській області.

Як встановили поліцейські, неправомірну вигоду – 50 000 гривень – в.о. керівника облуправління рибного господарства вимагав від громадянина за непритягнення його до відповідальності за порушення норм чинного законодавства. Кошти отримував у два етапи.

Сьогодні, 23 березня, посадовця затримали після передачі йому другої частини від обумовленої суми – 25 000 гривень.

Наразі фігурант затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Встановлюється причетність інших осіб до протиправної діяльності.

За вимагання та отримання неправомірної вигоди передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі центрального апарату ДБР за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.