Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині кіберполіція викрила групу осіб у торгівлі фальсифікатом через Інтернет

На Кіровоградщині кіберполіція викрила групу осіб у торгівлі фальсифікатом через Інтернет. Про це повідомили у поліції області.

Встановлено, що спільники організували виробництво сільськогосподарської продукції та продавали її на майданчиках оголошень під виглядом відомих виробників. Також реалізовували підроблену продукцію до закладів роздрібної торгівлі. За попередніми даними, особи завдали близько мільйона гривень збитків українській компанії, якій належать авторські права.

Із залученням спецпідрозділу Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, поліцейські провели 9 обшуків у помешканнях осіб та у складських приміщеннях.

У результаті вжитих заходів вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські та сім-картки, фальсифіковану продукцію, марковану знаками відомих виробників, а також обладнання для її виготовлення та фасування.


Слідчі проводять розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.