Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині підприємців підозрюють у самозахопленні землі на березі Дніпра

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору одного із товариств та приватному підприємцю за фактом самовільного заняття земельної ділянки прибережної захисної смуги річки Дніпро (ч. 2 ст. 197-1 КК України). Про це повідомили у прокуратурі області.

За даними слідства, директор одного із підприємств Світловодського району спільно із приватним підприємцем за відсутності будь-яких правоустановлюючих чи дозвільних документів самовільно зайняли частину  прибережної захисної смуги річки Дніпро. Протягом двох років підприємець незаконно використовував земельну ділянку для здійснення  господарської діяльності пов’язаної з прісноводним рибальством та для господарських потреб, розмістивши на ній підсобні приміщення, рефрижераторний морозильний контейнер для зберігання риби та три причали.

Наразі обом фігурантам справи повідомлено про підозру за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України. Триває слідство.