Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині поліцейські врятували чоловіка, який намагався покінчити життя самогубством

Повідомлення про громадянина, що голосно кричить і викидає речі з вікна своєї квартири, надійшло до колл-центру «102» поліції області від жителів міста Олександрії 18 березня близько 16-ї години.

Співробітники сектору реагування патрульної поліції Олександрійського районного відділу, які несли службу в режимі патрулювання, терміново прибули за вказаною адресою. 

На місці пригоди правоохоронці помітили на підвіконні однієї з квартир 8-го поверху чоловіка, який метушився та висловлював наміри стрибнути вниз.

Швидко зорієнтувавшись у ситуації, поліцейські Юрій Федоренко та Дмитро Мосієнко викликали на місце події додатковий наряд поліції, рятувальників та карету швидкої медичної допомоги і якнайшвидше побігли сходами на найвищий поверх будинку.

Поки колеги намагалися відмовити громадянина від фатального кроку, співробітники СРПП встигли відчинити двері квартири, забігли до приміщення та відтягнули його від краю підвіконня. Злагоджені й правильні дії Юрія та Дмитра допомогли врятувати життя 32-річного чоловіка.

У подальшому, впевнившись, що він не завдав собі фізичної шкоди, працівники сектору реагування патрульної поліції передали громадянина лікарям.