Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині редакція одного з місцевих радіо отримала матеріальну допомогу для працівників

«Одноразова матеріальна допомога  – це реальна підтримка від держави для суб’єктів господарювання – юридичних осіб. Ми навіть не очікували та вважали, що ініціатива залишиться на рівні розмов. Але я особисто переконалася – вона дійсно діє», – ствердно говорить директорка КП «Редакція Долинського районного радіомовлення» Людмила Ревесз.

За словами керівниці підприємства, внаслідок обмежувальних протиепідемічних заходів редакція місцевого радіо вимушена скоротити передбачену законодавством тривалість робочого часу для працівників.

«Коли ми отримали від обласного центру зайнятості для трансляції інформаційний матеріал щодо можливості отримання суб’єктами господарювання – юридичних осіб одноразової матеріальної допомоги для виплати її працівникам, ми, не вагаючись, звернулися до Долинської районної філії обласного центру зайнятості. Тут, як завжди, нам надали вичерпну інформацію щодо коректного оформлення документів і вже сьогодні, ця допомога виплачена», – ділиться спогадами Л. Реверс. 

За результатами співпраці задоволеними залишились усі: керівниця місцевого радіо має змогу зберегти професійних фахівців, працівники – отримали матеріальну допомоги, а служба зайнятості – попередження росту рівня безробіття.