Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині рекомендують за потреби відновити роботу дитячих садочків

У зв’язку з початком посівної кампанії і весняно-польових робіт Кіровоградська обласна військова адміністрація рекомендує за потреби поетапно відновлювати роботу закладів дошкільної освіти.

«Відновити роботу можуть садочки за наявності у закладах дошкільної освіти, або поряд з ними захисних споруд цивільної оборони з достатньою кількістю місць та обладнаними системами життєзабезпечення, а також обмеживши кількість дітей в групах. Першочергового прийняти до закладів дошкільної освіти варто дітей працівників стратегічно важливих підприємств, установ, організацій, працівників сільського господарства, задіяних у весняно-польових роботах, військовослужбовців, працівників поліції, ДСНС, інших працівників, задіяних в обороні країни, захисті правопорядку, організації виробництва та дітей старшого дошкільного віку»,- зазначила начальниця департаменту освіти і науки Кіровоградської ОВА Ельза Лещенко.

Вона додала, що наразі в області працює 326 закладів дошкільної освіти та 138 дошкільних філій, відділень у складі закладів освіти.